‍Potrzebujesz niezawodnego i wytrzymałego komputera do pracy? Szukasz drogiej, ale eleganckiej maszyny? A może niedrogiego modelu, który jest łatwy w utrzymaniu? Niezależnie od Twoich potrzeb, na pewno znajdzie się coś, co je spełni. To znaczy, gdyby dziedzina kupowania laptopów była tak dostępna, jak powinna być. Laptopy to złożone urządzenia o wielu różnych funkcjach i specyfikacjach. Nie ma jednego urządzenia, które będzie pasowało do wszystkich użytkowników i sytuacji. Jeśli jednak wiesz, czego szukasz, znalezienie odpowiedniego laptopa dla Twoich potrzeb biznesowych nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Oto kilka najlepszych laptopów biznesowych dla firm i instytucji.

Dell Precision 3510

Dell Precision 3510 to wydajny laptop biznesowy o eleganckiej konstrukcji i liście funkcji, które trudno przebić. Zbudowany dla profesjonalistów, ma wytrzymałą obudowę i konstrukcję klasy profesjonalnej, która zapewnia maksymalną trwałość. Jest napędzany przez najnowszy procesor 7. generacji Intel® Core™ i5-7300U, z pamięcią RAM o pojemności do 32 GB, którą można łatwo rozszerzyć do 512 GB. Procesor i pamięć RAM zasilają 13,3-calowy wyświetlacz Full HD SVA Anti-Glare WLED-Backlit Anti-Fingerprint Display, który umożliwia uzyskanie oszałamiających wizualizacji i obrazów. Z pomocą komputera Dell Precision 3510 można uruchomić wiele aplikacji jednocześnie bez spowolnienia lub zamrożenia. Posiada również podwójny mikrofon z redukcją szumów, dzięki czemu idealnie nadaje się do prowadzenia konferencji i VoIP.

HP ZBook Studio G3

Lenovo ThinkPad Yoga 370 to niesamowity laptop konwertowalny, który za pomocą 360-stopniowego zawiasu przekształca się w tablet i tryb namiotu

HP ZBook Studio G3 to profesjonalna stacja robocza wyposażona w piękny design i duży wybór funkcji. Napędzana przez procesor Intel® Core i7-8750U 8. generacji, zapewnia bezproblemowe wrażenia z użytkowania komputera. Posiada pamięć RAM o pojemności do 32 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB. ZBook Studio G3 posiada również dyskretną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti, która umożliwia bezproblemowe uruchamianie wymagających aplikacji profesjonalnych. Wyposażony jest również w niesamowity wyświetlacz dotykowy 4K, który doskonale sprawdza się w pracy wielozadaniowej. HP ZBook Studio G3 posiada również wiele funkcji i narzędzi zabezpieczających, które umożliwiają zachowanie bezpieczeństwa danych.

Lenovo ThinkPad T470s

Lenovo ThinkPad T470s to biznesowy laptop, który oferuje niesamowitą trwałość i niezawodność. Napędza go procesor Intel® Core™ i5-6300U 6. generacji, a pamięć RAM ma pojemność do 16 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB. Lenovo ThinkPad T470s posiada również rysik S-Pen, który można wykorzystać do robienia notatek i rysowania. Posiada 13,3-calowy wyświetlacz dotykowy Full HD LED-Backlit, który doskonale nadaje się do wielozadaniowości i obsługi wielu aplikacji. Lenovo ThinkPad T470s posiada również wiele zabezpieczeń, które pozwalają na utrzymanie bezpieczeństwa danych i plików.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

Dell Precision 3510 to wydajny laptop biznesowy o eleganckiej konstrukcji i liście funkcji, które trudno przebić

Lenovo ThinkPad Yoga 370 to niesamowity laptop konwertowalny, który za pomocą 360-stopniowego zawiasu przekształca się w tablet i tryb namiotu. Napędza go procesor Intel® Core™ i5-6200U 6. generacji, a pamięć RAM ma pojemność do 8 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB. Lenovo ThinkPad Yoga 370 posiada również wiele funkcji i narzędzi zabezpieczających, które pozwalają zachować bezpieczeństwo danych i plików. Lenovo ThinkPad Yoga 370 ma również trwałą i elegancką konstrukcję, która jest idealna dla profesjonalistów, którzy dużo podróżują.

AsusPRO Gaming

AsusPRO Gaming laptop ERLED-ARES6C-BLK-WAS324T to potężny laptop do gier, który jest załadowany potężnymi komponentami. Napędza go najnowszy procesor 8. generacji Intel® Core™ i7-8750H, a pamięć RAM ma pojemność do 32 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB. AsusPRO Gaming laptop ERLED-ARES6C-BLK-WAS324T posiada również kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060, która umożliwia bezproblemowe uruchamianie wymagających gier. Posiada również dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K, który doskonale nadaje się do wielozadaniowości i obsługi wielu aplikacji. Posiada również wiele funkcji i narzędzi bezpieczeństwa, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa danych i plików.

ASUS ROG GLADIUS HERO II

ASUS ROG GLADIUS HERO II to gamingowy laptop, który charakteryzuje się niesamowitym designem i potężnymi komponentami. Napędzany jest przez najnowszy procesor 8. generacji Intel® Core™ i7-8750H, a pojemność pamięci RAM wynosi do 32 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB. ASUS ROG GLADIUS HERO II posiada również kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060, która umożliwia bezproblemowe uruchamianie wymagających gier. Posiada również dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K, który doskonale nadaje się do wielozadaniowości i obsługi wielu aplikacji. Posiada wiele funkcji i narzędzi bezpieczeństwa, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa danych i plików.

Acer Chromebook 515

Acer Chromebook 515 to lekki i niedrogi laptop biznesowy, który jest wyposażony w wiele funkcji. Jest napędzany przez procesor Intel® Celeron®, posiada pamięć RAM o pojemności do 4GB, którą można rozszerzyć do 16GB. Acer Chromebook 515 ma również elegancką i stylową konstrukcję, która sprawia, że jest idealny do wygodnego użytkowania. Ma również trwałą i lekką obudowę, która jest idealna do przenoszenia. Posiada również wiele funkcji i narzędzi zabezpieczających, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie danych i plików.

Podsumowanie

Podstawą sukcesu każdej firmy jest skuteczne wykorzystanie technologii. Nie jest więc zaskoczeniem, że firmy zawsze szukają odpowiednich laptopów. Na szczęście znalezienie idealnej maszyny nie jest trudne. Dzięki dostępności tych produktów znalezienie odpowiedniego laptopa dla potrzeb biznesowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.